Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Artysta tworzy model świątyni Ayodhya Ram z dyni i marchwi

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Mieszkający w Yellareddypet Shyamanthula Anil, 40-letni artysta, wykonał model świątyni Ram w Ayodhya z dyni i marchwi w przeddzień konsekracji świątyni w poniedziałek.

Pan Anil nauczył się sztuki rzeźbienia w warzywach i owocach podczas pracy jako szef kuchni w pięciogwiazdkowym hotelu w Bahrajnie kilka lat temu. Po powrocie z zagranicy kontynuował swoją

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem