Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Dobry sezon dla sycylijskiej papryki i doskonałe perspektywy dla nowych marchewek

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W tym roku produkcja i kampania handlowa sycylijskiej marchwi jest odwrotna do tej z poprzedniego sezonu. Wszystko zaczęło się z powodu braku produktów w północnej Europie, ponieważ sezon zakończył się znacznie wcześniej niż zwykle z powodu suszy. Mowa tu głównie o Holandii, Francji i Niemczech, które mają teraz bardzo ograniczone zapasy, co otwiera ciekawe możliwości dla nowych

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem