Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ilość odpadów podczas sortowania ziemniaków została zredukowana o 30 procent.

2024-01-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Trudności z nasyconymi polami i wymagające warunki zbiorów, a także związane z inflacją zwiększone koszty produkcji: Dla producentów ziemniaków i marchwi w wielu rozwijających się regionach Europy rok 2023 był niezwykle trudny. "W ubiegłym roku rynek był ostrożny. Niepewność związana z sytuacją międzynarodową i inflacją najwyraźniej spowolniła decyzje inwestycyjne. Poradziliśmy sobie dobrze,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem