Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Libańska marchew dostępna na eksport przez cały rok"

2023-09-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dwa lata temu zbiory marchwi w Libanie osiągnęły 5 400 ton, co stanowiło kroplę w morzu w porównaniu do 643 000 ton w Holandii, a nawet 186 000 ton w Izraelu. Rozmawialiśmy z Ahmadem Mostafą Khodrem z Fresh Products, jednym z niewielu producentów marchwi w Libanie.

Dane te pochodzą z Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa, gdzie Liban jest oznaczony jako "oficjalnie niepotwierdzony".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem