Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Mamy nadzieję, że uda nam się teraz zatrzymać trend spadkowy"

2023-11-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Z powodu obfitych opadów deszczu i trudnych warunków zbiorów, przechowywanie marchwi stołowej postępuje w tym roku dość wolno, jak mówi nam Axel Meyer z firmy zajmującej się uprawą i handlem warzywami o tej samej nazwie. "W wielu częściach Niemiec zbiory są obecnie prawie niemożliwe. Tutaj, w północnych Niemczech, około 70-80 procent upraw zostało zebranych i zmagazynowanych.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem