Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Marchew z Izraela cieszy się dużym popytem w Europie

2023-03-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po niedoborach warzyw w Hiszpanii i Anglii, producenci w Izraelu zauważyli gwałtowny wzrost popytu na marchew. Yacov Mizrahi, dyrektor generalny izraelskiego producenta i eksportera marchwi Shallit Carrots mówi: "Jesteśmy rzeczywiście bardzo zajęci, ale to pozytywna rzecz. Po wystawie Fruit Logistica 2023 zdaliśmy sobie sprawę, że na rynku europejskim brakuje marchwi, zwłaszcza w Hiszpanii

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem