Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Marchewkowa dama", która ma 35 marchewkowych tatuaży

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zizi Howell, znana jako "Carrot Lady", ma niezwykłą obsesję na punkcie marchewek. Z dumą posiada 35 marchewkowych tatuaży i ponad tysiąc marchewkowych pamiątek. Jej oddanie rozciąga się na jej dietę, ponieważ codziennie spożywa trzy posiłki na bazie marchwi. Fascynacja Zizi marchewką ma również aspekt emocjonalny; po śmierci matki przez cztery lata oszczędzała na zakup

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem