Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Turcja - Igrzyska Olimpijskie

2023-11-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Hodowca indyków z hrabstwa Yorkshire, John Wright, wymyślił unikalne rozwiązanie, aby zapewnić rozrywkę swoim indykom. John, który hoduje 1200 indyków w Holmes Farm, daje indykom dodatkowe marchewki i dynie, aby się nie nudziły, donosi Yorkshire Post. Z warzywami jako materiałem do zabawy, ustalają teraz kolejność dziobania z Kalkolympics, żartuje John.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem