Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

Ukraina: ceny marchwi ponownie w dół

2024-03-28 00:00
Źródło: East-fruit.com

Analitycy z projektu EastFruit zaobserwowali w tym tygodniu znaczny spadek cen marchwi na Ukrainie. Rynek odnotował napływ marchwi z lokalnych gospodarstw, co doprowadziło do nadwyżki, która spowodowała spadek popytu konsumpcyjnego i spowolniła sprzedaż w segmencie marchwi.

Obecnie marchew z lokalnych gospodarstw rolnych jest sprzedawana w przedziale 6-10 UAH/kg (0,15-0,25 USD/kg), co oznacza

Zniżkę cen marchwi na Ukrainie.

Więcej. Przejdź do artykułu

East-fruit.com
East-fruit.com

EastFruit to platforma analityczna, która pomaga w rozwoju biznesu owocowo-warzywnego. Głównym celem tej platformy jest zwiększenie dochodów producentów poprzez bardziej efektywne produkcję, przechowywanie, przetwarzanie i marketing owoców i warzyw. EastFruit jest centrum wiedzy i doświadczenia dla wszystkich uczestników rynku owocowo-warzywnego w Europie Wschodniej, Kaukazie i Europie Środkowej. 


Portal jest skierowany do producentów owoców i warzyw, małych i średnich rolników, producentów soków owocowych i warzywnych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, eksporterów, importerów, sieci supermarketów, dostawców sadzonek, nasion, technologii i sprzętu oraz stowarzyszeń i związków producentów owoców i warzyw, struktur państwowych i dostawców usług i produktów dla sektora rolniczego. W skrócie dla wszystkich uczestników biznesu owocowo-warzywnego.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem