Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ukraińscy rolnicy mają trudności ze sprzedażą marchwi

2023-09-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ukraińscy rolnicy są zaniepokojeni sytuacją na rynku marchwi: ceny spadły do najniższego poziomu w historii, według analityków projektu EastFruit. Obecnie działalność handlowa i zakupowa na rynku marchwi pozostaje nieaktywna.

W tym samym czasie rolnicy muszą sprzedawać duże ilości tego produktu średnich odmian, które nie podlegają długoterminowemu przechowywaniu. W tym

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem