Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wielkość porów i marchwi spadła o 30%, dłuższa luka w podaży

2023-03-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Brak pomidorów i papryki trafił ostatnio na pierwsze strony gazet, ale warzywa korzeniowe również są w Wielkiej Brytanii deficytowe.

"Podaż różni się w zależności od uprawy i jest kilka powodów tego stanu rzeczy" - powiedział Jack Ward, dyrektor generalny British Growers Association. "W zimnym zaklęciu przed Bożym Narodzeniem wiele upraw zostało zniszczonych, ale niektóre, takie jak marchew i pory, szkody były

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem