Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Wierzymy, że mają one potencjał, aby zmienić sposób, w jaki marchew jest spożywana na całym świecie"

2023-03-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Tasmańska firma zajmująca się uprawą warzyw Harvest Moon wprowadziła na rynek swoje marchewki Snackable jeszcze w 2018 roku, był to produkt, który dopracowywali przez pięć lat przed rozpoczęciem komercyjnych nasadzeń.

"Od tego czasu musieliśmy poradzić sobie z ekstremalnymi warunkami pogodowymi, które wpłynęły na nasze dostawy" - wyjaśnił Nathan Bischa z firmy. "Jednakże, pomimo tych

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem