Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Mniej więcej jedna trzecia chrzanu nadal znajduje się w ziemi

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Niesprzyjające warunki pogodowe i podtopienia znacząco wpłynęły na tegoroczne zbiory chrzanu w Bawarii. "Po tradycyjnym rozpoczęciu zbiorów w październiku, wystąpiły obfite opady deszczu, co oznaczało, że niektórzy rolnicy nie mieli nawet dostępu do swoich pól. W rezultacie zbiory chrzanu postępowały bardzo powoli, co doprowadziło do ogólnego niedoboru surowca i luk w dostawach.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem