Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Dobry popyt i uczciwe średnie ceny włoskich ciemnozielonych cukinii

2023-03-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Sezon zimowy naszej ciemnozielonej cukinii nie rozpoczął się wspaniale. W grudniu 2022 roku ceny nie były naprawdę zachęcające", mówi Dario Valerio, dyrektor handlowy włoskiej spółdzielni Sotea, z siedzibą w prowincji Latina. "W styczniu, gdy jakość produktu z innych włoskich obszarów upraw spadła, podaż z naszego regionu wzrosła, a wraz z nią ceny. Teraz

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem