Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Istnieje dobry popyt i sprzedaż, dlatego spadek cen w ostatnim tygodniu nie był większy".

2024-01-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Mrozy ostatnich kilku tygodni odbiły się na produkcji cukinii w Almerii, gdzie ilość zebranych plonów zaczyna się teraz poprawiać. "Już wcześniej wystąpiła luka w produkcji między grudniem a styczniem w wyniku zakończenia pierwszych zbiorów i opóźnienia w rozpoczęciu drugich zbiorów z powodu zimna. W rzeczywistości do stycznia podaż była znacznie niższa

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem