Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Kluczowe znaczenie ma promowanie rolnictwa miejskiego w celu pobudzenia zdrowych nawyków żywieniowych w miastach".

2023-11-27 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Walter Schettini jest miejskim rolnikiem z Rzymu, który obsługuje południową część włoskiej stolicy świeżymi produktami ekologicznymi. "Posiadamy certyfikat ekologiczny", wyjaśnia. "Skupiamy się głównie na produktach sezonowych, które uprawiamy w glebie". Z tego powodu warzywa pochodzące z Azienda Agricola Caparbio różnią się w zależności od pory roku. "Latem uprawiamy pomidory, cukinię,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem