"Na razie nie są planowane żadne promocje cykorii"
Na europejskim rynku cykorii występuje znaczny niedobór. "Nie możemy sprzedawać zbyt szybko, ponieważ wtedy szybko kończą się zapasy" - mówi Dennis Blankendaal z Frysk Witlof. W ostatnich latach holenderska firma przeszła zakrojoną na szeroką skalę inwestycję budowlaną, w ramach której oddano do użytku 12 nowych komór ciągnących. "Ale teraz nie wykorzystujemy tych możliwości; niektóre z tych komórek są puste".

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Cykoria