Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Czarny czosnek może mieć właściwości przeciwnowotworowe i przeciwzapalne

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Czosnek czarny (BG), produkt z dojrzałego surowego czosnku, zyskuje uznanie w środowisku naukowym ze względu na swoje potencjalne właściwości terapeutyczne. Niedawny przegląd w International Journal of Molecular Sciences zbadał bioaktywne związki BG, podkreślając jego potencjalne zalety w porównaniu z tradycyjnym czosnkiem. Czosnek, choć znany ze swoich korzyści zdrowotnych, ma ograniczenia wynikające z jego intensywnego

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem