Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Duże ilości chłodzonego czosnku z Chin i Hiszpanii nadal dostępne

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Znaczne ilości czosnku chłodniczego z minionego sezonu są jeszcze dostępne, głównie z Chin i Hiszpanii. Ceny pozostały na zasadniczo niskim poziomie. Dziewięćdziesiąt dni do zbioru nowego czosnku w całej Europie - zwłaszcza w Hiszpanii, Włoszech i Francji - wygląda na to, że nowa kampania będzie charakteryzować się słabymi cenami i niskim popytem" - informuje Antonio Tucillo, administrator

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem