Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Duże możliwości eksportu czosnku na Tajwan dla Egiptu, Argentyny i Hiszpanii

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Tajwan musi importować zarówno rzodkiew daikon, jak i czosnek. Przykładowo, przy produkcji czosnku na poziomie 50-60 tys. ton rocznie, według FAOStat, kraj importuje od 10 do 25 tys. ton tego produktu rocznie. Tajwan jest również jednym z niewielu krajów na świecie, w którym od wielu lat nie ma prawie żadnej konkurencji ze strony chińskiego czosnku, chociaż od czasu do czasu zdarzały się skandale

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem