Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Importowany czosnek notuje niskie ceny

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dostawy czosnku w Ameryce Północnej są obfite - szczególnie pochodzą z Argentyny i Peru. "Przy obecnym tempie importu, plantatorzy powinni uważać na to, aby stać się nowymi Chinami, jeśli chodzi o dostawy czosnku", mówi Jim Provost z I Love Produce. "Nie sądzę, aby to był dobry pomysł, ponieważ surowiec w Chinach był poniżej 13 dolarów za funt (29 dolarów/kg) przez cały rok,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem