Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Rdzenna społeczność Terytorium Północnego uprawia pustynny czosnek

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rdzenna społeczność na Terytorium Północnym połączyła siły z największym w kraju producentem czosnku, aby zasadzić komercyjną uprawę czosnku w środku Australii. Na farmie Alekarenge Horticultural, 350 kilometrów na północ od Alice Springs, kobiety z Alyawarr, Sabrina Kelly i Tisha Corbett, są podekscytowane, że projekt się rozwija. Uczestniczyły one w próbach czosnku przez ostatnie cztery

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem