Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Rozpoczyna się sezon na egipski czosnek

2024-01-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon egipskiego czosnku wkrótce się rozpocznie, po udanym sezonie w zeszłym roku. Ralph Nakhal z firmy Tomna, zajmującej się uprawą i eksportem czosnku, mówi: "W ubiegłym roku przekroczyliśmy nasze cele sprzedażowe dzięki dobrej reputacji na rynku. Udało nam się zwiększyć wolumeny sprzedaży u obecnych klientów i pozyskać nowych w różnych krajach. Ogólnie rzecz biorąc, wyeksportowaliśmy 150% poprzedniego roku.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem