Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Uprawa czosnku wzrosła pięciokrotnie w ciągu ostatniej dekady

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Większość czosnku dostępnego na szwajcarskim rynku nadal pochodzi z zagranicy, głównie jest importowany z Hiszpanii, Francji i Azji. Ale w ciągu ostatnich dziesięciu lat powierzchnia upraw szwajcarskiego czosnku wzrosła pięciokrotnie.

W 2010 roku powierzchnia upraw wynosiła nieznaczne 1,5 hektara. W 2017 roku było to już prawie 40 hektarów, na których zebrano 46 ton czosnku, a obecnie plony mają

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem