Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Zjawiska pogodowe powodują kłopotliwą sytuację na rynku czosnku

2023-07-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Nowy czosnek jest obecnie wysyłany z Meksyku, podczas gdy Hiszpania, Kalifornia i Chiny znajdują się w środkowej fazie zbiorów. "Te regiony dopiero zaczynają wchodzić na rynek" - mówi Jim Provost z I Love Produce. Oprócz tych czterech krajów/regionów, firma współpracuje również z czosnkiem z półkuli południowej z Peru i Argentyny, które rozpoczną swoje sezony jeszcze w tym roku.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem