Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Idealna burza" przyczynia się do wzrostu cen fasolki szparagowej

2023-05-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podaż zielonej fasoli jest naprawdę niewielka, co spowodowało wzrost cen do 10-letniego maksimum. Dlaczego? "To idealna burza", mówi Tony Martinez z Primo Trading Services LLC.

Zaczęło się od lekkich nasadzeń. "Meksyk sadzi jasną fasolkę szparagową na potrzeby konsumpcji krajowej i ciemną fasolkę szparagową na rynek eksportowy, a jest jej znacznie mniej

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem