Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

"Groch jest bardzo wszechstronny, niedrogi i nie pozostawia odpadów"

2024-06-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Zbliża się czas zbiorów grochu w Wielkiej Brytanii, a w firmie Fen Peas pola są obchodzone, a pobierane są próbki do oceny dojrzałości. Fen Peas współpracuje z 82 plantatorami, którzy uprawiają groch na 5000 akrach ziemi w okolicach Lincolnshire, i produkują około 10 000 ton rocznie. "Uprawiamy groch klasy AA, który jest

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Groch

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem