Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Rumuńskie zbiory grochu o 62% wyższe niż w 2022 r.

2023-08-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rumuński producent Hortifruct ogłosił wzrost produkcji w 2023 r. o ponad 20 mln puszek, butelek i słoików w porównaniu do 2022 r.. Liczby te są szacowane ze względu na zwiększoną produkcję, ponieważ Hortifruct zasadził więcej warzyw na początku roku niż w roku ubiegłym. Oczekiwania potwierdziły się już od pierwszego zebranego produktu: zielonego groszku ogrodowego, który już ma

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem