Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Trudny moment dla squasha

2023-03-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Nigdy nie musiałem zmierzyć się z taką sytuacją: jest duże zapotrzebowanie na kabaczki, ale nie ma produktów. To bardzo trudny moment, nigdy wcześniej nie musiałem powiedzieć klientowi, że nie mogę zrealizować jego zamówienia" - wyjaśnił Giuseppe Ventura z La Zucca Rossa, firmy działającej przy Centro agroalimentare di Napoli (CAAN). "Wiele krajów ma niskie ilości squasha. Skończyliśmy z krajowymi

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem