Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ceny kalafiora utrzymują się na bardzo wysokim poziomie od kilku tygodni

2024-01-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Brytania została dotknięta przez silne burze i ulewne deszcze w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, co znacząco wpłynęło na zbiory produktów takich jak kalafior. Christian Kaufmann, dyrektor zarządzający Naturkost Schramm Import-Export Ltd, powiedział nam. "W Bretanii uprawy takie jak kapusta włoska, pory i marchew również poniosły poważne straty w zbiorach, sięgające nawet 30 procent. Burza, z

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem