Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Duży popyt na kalafior z Kornwalii

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kalafior, kapusta włoska i wiosenna kapusta zielona oraz jarmuż są obecnie produkowane w Kornwalii, podczas gdy trwają przygotowania do sadzenia w nowym sezonie.

"To była zima pełna frustracji" - powiedział Greville Richards, dyrektor generalny Southern England Farms - "Patrząc wstecz na ostatnie 12 miesięcy, od sadzenia w lutym 2023 r. był to najtrudniejszy rok w historii".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem