Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Kalafior szklarniowy wyjątkowy wśród holenderskich i belgijskich produktów w nadchodzących tygodniach

2024-01-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W Holandii i Belgii plantatorzy zbierali kalafiory jeszcze w listopadzie i grudniu ze względu na stosunkowo ciepłą jesień. Obecny mróz położy temu kres, pozostawiając plantatorom szklarniowym dostarczanie kalafiora BelOrta na nadchodzące tygodnie. Pomimo, a może właśnie z powodu kryzysu energetycznego, wciąż jest wielu takich producentów. "Wciąż mamy dziesiątki dostawców

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem