Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Nadchodzące polskie nasadzenia kalafiora idą dobrze, europejski niedobór może być szansą

2023-04-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ponieważ kalafiory w Polsce są w trakcie sadzenia, rolnicy mają nadzieję, że w tym roku pogoda zagra ładnie, mówi Kornelia Lewikowska, kierownik skupu polskiego eksportera warzyw Green Best: "Rolnicy sadzili już wczesne odmiany kalafiora i obeszło się bez większych problemów. Inflacja niestety dotyka nas wszystkich, co widać w sklepach. Patrząc

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Kalafiory

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem