Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Sprzedaż sałaty lodowej, kalafiora i spiczastej kapusty dogania we Włoszech

2023-03-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po silnej burzy, która nawiedziła Sycylię na początku lutego, dostawy na włoskim rynku warzyw są napięte, a ceny wzrosły. "Szkody w uprawach szklarniowych w prowincji Ragusa są ogromne, a niższe temperatury oznaczają, że produkt dojrzewa w wolniejszym tempie, co powoduje wzrost cen w przypadku niedoboru. Sytuacja ta wpływa również na nasze uprawy zewnętrzne w

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem