Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Zbiory kalafiorów przerwane, gdy sztorm Ciaran uderza we wschodnią Anglię

2023-11-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Anglia odczuwa skutki huraganu Ciaran w tym tygodniu, ponieważ silne wiatry i ulewne deszcze spowodowały powodzie i pozostawiły tysiące ludzi bez prądu.

Nigel Clare z Peloton Produce powiedział, że w Spalding, gdzie znajduje się ich siedziba, wystąpiły ulewne deszcze, które poważnie wpłynęły na zbiory. Stwierdził również, że ich nowy sezon kalafiora w Kornwalii doświadczył najgorszej pogody.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem