Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Eksport białej kapusty z Uzbekistanu zmniejszył się 2,4 razy

2023-03-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wielkość eksportu białej kapusty z Uzbekistanu w styczniu-lutym 2023 roku gwałtownie spadła i była najniższa w tym samym okresie ostatnich czterech lat. Tak gwałtowny spadek eksportu spowodowany był dwoma głównymi czynnikami - utratą większości zbiorów w wyniku styczniowych mrozów oraz słabym popytem na głównych rynkach zagranicznych - twierdzą analitycy EastFruit.

Według wstępnych oficjalnych danych,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem