Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Kapusta jest obecnie droższa w Niemczech niż tutaj"

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Popyt na kapustę nie jest zły. Ceny też nie są złe, ale podaż jest nieco większa niż się spodziewaliśmy", mówi Richard Kruijer z agencji pośrednictwa Tuindersbelang w Warmenhuizen, która zarządza sprzedażą około sześćdziesięciu producentów kapusty.

"Ceny białej kapusty zaczynają się od 29 centów (wliczając skrzynkę), podczas gdy czerwona kapusta jest sprzedawana za nie mniej niż 38 centów. Nie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem