Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Przejście na nowe zbiory kapusty powinno się udać"

2023-06-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Na farmie Lynders w Niederkrüchten w regionie Dolnego Renu, kilka dni temu zebrano pierwszą wczesną kapustę w tegorocznym sezonie. "To pierwsza bardzo wczesna partia, ponieważ normalnie wczesna kapusta biała byłaby gotowa do zbioru dopiero na początku lipca. Tak naprawdę nie wiemy jeszcze, gdzie sprzedawać wczesne produkty", zachwyca się Hermann-Josef Lynders. Sprzedaje swoje

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem