Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Rosja: Ceny kapusty w regionie Rostowa wzrosły o 100% w ciągu ostatniego roku

2023-11-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dane dotyczące cen konsumenckich z Rosstat wskazują, że ceny kapusty w regionie Rostowa wzrosły o 100% w ciągu ostatniego roku, co czyni ją warzywem o największym wzroście kosztów w porównaniu z innymi. Tendencja ta jest obserwowana w całej Rosji.

Od sierpnia 2022 r. do sierpnia 2023 r. cena białej kapusty wzrosła w całym kraju, przy średnim wzroście cen o ponad 70%. Jeśli

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem