Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Ceny karczochów z Vega Baja wzrosły nawet o 150% z powodu mrozów

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W tym roku nietypowe mrozy w Vega Baja zrujnowały uprawy w dolinie Guadalentin. Nie dotyczyło to jednak karczocha, gdyż jego cena wzrosła o 150% od listopada ubiegłego roku, kiedy to rozpoczął się sezon. "W listopadzie i grudniu były nienormalnie wysokie temperatury. Plony dały bardzo mało kilogramów, a ceny były niskie" - stwierdził prezes Asaja Alicante, Jose

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem