Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Pogoda zbiera swoje żniwo w kampanii karczochów hiszpańskich

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Hiszpania jest drugim co do wielkości producentem karczochów na świecie, za jedynie Włochami, a Murcja przoduje w ich produkcji skupiając około 40% całkowitych krajowych zbiorów, według najnowszych danych MAPA.

Simon Conesa, prezes sektora karczochów Stowarzyszenia Producentów i Eksporterów Owoców i Warzyw Regionu Murcji (Proexport), spodziewa się, że

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem