Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

BASF: Wspierana danymi uprawa ogórków w ruchomym obrazie

2023-03-06 00:00

W pierwszym odcinku serii wideo o uprawie ogórków opartej na danych Marcel Huibers (agronom) i specjalista od ogórków Kees van Vliet zapraszają nas do szklarni BASF Vegetable Seeds w 's-Gravenzande. Opowiadają o najważniejszych lekcjach wyciągniętych w 2022 r., o doświadczeniach, które udało się zdobyć i dają zapowiedź tego, czego można się spodziewać w 2023 r.

Huibers i

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem