Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Brytyjskie cukinie wysyłane są do Singapuru, ponieważ detaliści kontynuują strategię cenową

2023-03-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Puste półki w brytyjskich supermarketach, ale brytyjskie ogórki są na sprzedaż w Singapurze. To był kolejny burzliwy tydzień dla brytyjskiego przemysłu produktów świeżych.

Świeża bitwa w Wielkiej Brytanii trwa. W ciągu ostatnich kilku tygodni półki supermarketów były puste. z powodu detalistów odmawiających płacenia wyższej ceny za świeże produkty - a także z powodu zimna w Hiszpanii i wysokich cen energii,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem