Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ceny ogórków i pomidorów na Ukrainie gwałtownie wzrosły

2023-09-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Na początku jesieni podaż pomidorów i ogórków szklarniowych i gruntowych znacznie spadła, co doprowadziło do nagłego wzrostu cen. Projekt "APK-Inform: Warzywa i owoce" podaje te informacje.

Odnotowują, że pomidory odnotowały najbardziej znaczący wzrost cen, o prawie 37% w ciągu zaledwie pierwszego tygodnia jesieni. Podobna sytuacja miała miejsce

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem