Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Chińczycy przynoszą ogórki na festiwale muzyczne

2023-05-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Chińscy festiwalowicze zwracają się ku alternatywnym formom nawodnienia, decydując się na zabranie ze sobą ogórków, aby nie być zmuszonym do płacenia wygórowanych cen za butelkę wody. Niedawno ktoś opublikował zdjęcie na wpół zjedzonego ogórka na Xiaohongshu, platformie mediów społecznościowych podobnej do Instagrama. Podpis brzmiał: "Wybierając się na festiwal muzyczny, pamiętaj o zabraniu ogórka".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem