Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Dlaczego tegoroczny rynek jest lepszy dla ogórków Long English?

2023-03-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W tym roku sytuacja ogórków Long English jest zupełnie inna. "Ostatni rok był trudny dla upraw ogórków. Nie pod względem jakości, ale po prostu mieliśmy zalany rynek" - mówi Jeff Richardson z Great Lakes Greenhouses Inc. Przyczyna? Wirus brązowych owoców rugose, który atakuje pomidory. Niektórzy plantatorzy, którzy tradycyjnie zajmowali się pomidorami, zostali dotknięci przez wirusa brunatnej plamistości i

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem