Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ekonomista wyjaśnia, dlaczego ogórki i pomidory w Rosji są droższe niż mięso

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dmitry Morkovkin, profesor nadzwyczajny na Rosyjskim Uniwersytecie Finansowym, przypisuje gwałtownie rosnące ceny ogórków i pomidorów, które osiągnęły 8,1 euro za kilogram, zachodnim sankcjom zakłócającym logistykę importu i wysokim kosztom rosyjskiej produkcji szklarniowej.

"Podczas gdy podstawowe warzywa odnotowują stopniowe wzrosty cen ze względu na efektywne przechowywanie i logistykę, ceny pomidorów i ogórków

".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem