Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Hiszpański rynek TOV jest całkowicie przeciwny w tym sezonie"

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Na początku hiszpańskiego sezonu warzyw szklarniowych Kees Havenaar z Frutas Luna przewidywał, że tegoroczna zima może być zupełnie inna, głównie z powodu późnego sadzenia wielu upraw.

"Wydaje się to być prawdą w przypadku niektórych produktów. Sezon jesienny był całkiem przyjemny. Zaczęliśmy od wysokich cen papryki i ogórków. Ceny papryki poszybowały w górę w

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem