Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Holenderski sezon importowy pomidorów rozpoczyna się zupełnie inaczej niż w ubiegłym roku"

2023-11-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W tym tygodniu w Fortuna Frutosis rozpoczął się sezon importu pomidorów i ogórków. Pierwsze z tych produktów dotarły do tej holenderskiej firmy z Wysp Kanaryjskich, uzupełnione o pierwsze hiszpańskie i marokańskie pomidory okrągłe i śliwkowe. Pierwszy hiszpański TOV pojawi się w przyszłym tygodniu. "Zaczęło się zupełnie inaczej niż w zeszłym roku", mówi Gert-Jan Slobbe.

"Zeszłoroczny sezon

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem