Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Lokalne ogórki i pomidory kończą się w kaliningradzkich sklepach

2023-11-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Obecnie warzywa te pochodzą głównie z innych regionów Rosji, a pomidory są również importowane z Turcji, a wkrótce mają być dostarczane z Azerbejdżanu, według Alexeya Yelaeva, zastępcy dyrektora generalnego sieci detalicznej Spar.

Lokalne szklarnie w Kaliningradzie nie są w stanie zapewnić całorocznych dostaw i oczekuje się, że lokalne warzywa powrócą na rynek w lutym-marcu.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem